Prosíme aby jste si před zakoupením Cerino pelechu změřili místo kde pelíšek bude :) Často se stává, že pelíšek se nám vrací z důvodu, že se nevejde :) Děkujeme za pomoc. Team Cerino CZ :)

Výšivka jména na Vaše přání

Kód: CE011VYSIVKA
3 hodnocení
299 Kč
Zakázková výroba (>10 ks)

Vyšijeme jméno na Vaše přání,vyšíváme pouze na voděodolnou látku codura a ecokůži,bohužel textilní pelechy jsou již našité a nelze na ně výšivku již udělat.

Vyberte si barvu nití a napište nám v objednávce do poznámky :) Vyšíváme na křesla IMOLA,matrace,autopelechy a podložky pod misky. ( nevyšíváme na textilní zátěžové a podlepené látky )

Pokud chcete výšivku výraznější s větším písmem je třeba volit zkrácená jména nejpépe do 5 písmen, čím více písmen tím je výšivka menší.

 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Pro výrobky, které se vyrábějí na zakázku platí jiná pravidla pro způsob platby, termíny dodání i případné odstoupení od smlouvy.

Platební podmínky pro zakázkové zboží 

Zakázkové zboží zadáváme do výroby až po přijetí platby. Rychlost platby má tedy vliv na termín dodání zboží.

POZOR U ZÁKAZKOVÉ VÝROBY NELZE ODSTOUPIT OD SMLOUVY ,VIZ. OBCHODNÍ PODMÍNKY.

NA ZBOŽÍ SE VZTAHUJE POUZE REKLAMACE.

NA TO,ŽE JSTE SI SPLETLI VELIKOST,NEVYHOVUJE VÁM MATERIÁL,PEJSEK NECHCE V PELECHU LEŽET,NELÍBÍ SE VÁM BARVA APOD...NA TO NEBUDE BRÁT U ZAKÁZKOVÉ VÝROBY ZŘETEL.NELZE ANI VRÁTIT ZBOŽÍ KDE JE VÝŠIVKA SE JMÉNEM,KTEROU JSTE ZADALI DO VÝROBY.

DĚKUJEME ZA POCHOPENÍ.

 

 

 

DSC_0624

Doplňkové parametry

Kategorie: Výšivky na přání
Hmotnost: 0.5 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: