Pelech pro střední plemena IMOLA 110 x 95 x 20 růžovošedá

Kód:CE011I-C18/28

Vaše cena bez DPH1 645Kč

Vaše cena s DPH 1 990Kč

ks

Dostupnost:do 2 dnů


  • rozměr: 110cm x 95cm x 20cm

  • vnitřní rozměr: 70cm x 55cm x min. 15cm

  • potahový materiál: Vrchní část je z voděodolné látky Codury, dno vnitřního polštáře a pelíšku je z textilní zátěžové látky. Látka Codura mírně šustí, proto je možné vnitřní polštář otočit navrch textilní zátěžovou látkou, která nešustí a je pocitově lepší pro pejska.

  • vhodné pro plemena: Střední pudl, Kokršpaněl, Labrador, Border kolie, Australský ovčák, Zlatý retriever, Francouzský buldog, Shar Pei, Anglický setr, Dalmatin, Ohař, Husky, Chodský pes, atd.

 • Kvalitní, funkční pelech, určený především pro střední a střední těžká plemena. Na základě několikaletých praktických zkušeností a testování, je navržen a konstruován pro maximálně zdravý a pohodlný odpočinek vašeho mazlíčka.

  Potah pelechu je ušitý z pevné látky, která se snadno sundává díky pevnému zipu.

  Látka Codura (100% polyester), použitá na výrobu pelechů je odolná proti oděru a výrazně voděodolná. Vnější obraj je v kombinaci s černou barvou.

  (odolnost oděru = běžné používání)

  Vnitřek pelechu je účelně vytvarován pro nejpohodlnější zdravé ležení. Tím se také zabrání přirozenému škrabání a poničení potahu. Naše pelechy jsou ryze česká výroba z nejkvalitnějších zdravotně nezávadných materiálů, splňující normy„OEKO-Tex-Standart 100“.

  Výplň je směs drceného PUR (80%) a PES (20%), ručně plněná do sypků, které mají minimální tloušťku 15cm. Tím je zaručeno, že pes svou váhou pelech nezmáčkne a neleží na zemi, jako to bývá u běžně dostupných pelechů. Zároveň pelech udržuje tělesnou teplotu psa, a proto je vhodný i v zimním období do venkovního prostředí. Díky tloušťce pelechu je zabráněno otlakům kloubů a prochladnutí pejska. Všechny pelechy mají sundavací potah.

  Prošití pelechu umožňuje pohodlné ležení, zabraňuje posunu náplně a vytváří záměrně nerovný povrch DOLL IN- (důlek)

 • Údržba: z pelechu lze kompletně sundat potah. Lze čistit tepovačem, otírat hadrem, nebo prát ručně. (neušit v sušičce)

Naposledy prohlížené produkty