Cerino pelech Imola M 125x115x15 ecokůže limetka

Kód:CE015IM-K28

Vaše cena bez DPH2 727Kč

Vaše cena s DPH 3 300Kč

ks

Dostupnost:do 2 dnů


Luxusní řada pelechů pro velká plemena psů.

Rozměr vnější:  125cm  x 115cm

Rozměr vnitřní: 100cm x 85cm x min 15cm

 

Vhodné pro plemena: Labrador, Zlatý retriever, Rhodéský ridgeback, Bernský salašnický pes, Německý ovčák, Rottweiler, Knírač velký, Akita Inu, Dobrman, Rhodéský ridgeback, Čau čau,Bulmastif, Cane Corso, atd.

Potahový materiál: Potah pelechu je ušitý eco kůže, která se snadno sundává díky pevnému zipu. Vnější okraj je v kombinaci s černou barvou.

Ecokůže, použitá na výrobu pelechů je odolná proti oděru a výrazně voděodolná.

(odolnost oděru = běžné používání)

Údržba: potah lze očistit mokrým hadrem. Potah lze kompletně sundat.

Vnitřek pelechu je účelně vytvarován pro nejpohodlnější zdravé ležení. Tím se také zabrání přirozenému škrabání a poničení potahu. Naše pelechy jsou ryze česká výroba z nejkvalitnějších zdravotně nezávadných materiálů, splňující normy„OEKO-Tex-Standart 100“.

Výplň pelechu tvoří kvalitní drcený PUR (80%) a PES (20%). Směs je ručně plněna do sypků, které mají minimální tloušťku 15cm. Tím je zaručeno, že pes svou váhou pelech nezmáčkne a neleží na zemi, jako to bývá u běžně dostupných pelechů. Zároveň pelech udržuje tělesnou teplotu psa, a proto je vhodný i v zimním období do venkovního prostředí. Díky tloušťce pelechu je zabráněno otlakům kloubů a prochladnutí pejska. Všechny pelechy mají sundavací potah.

Prošití pelechu umožňuje pohodlné ležení, zabraňuje posunu náplně a vytváří záměrně nerovný povrch.

Naposledy prohlížené produkty